
Какво е любовта? Това е да изпитваме съвършенството на момента, който споделяме с човека, който обичаме без значение къде се намирате и какво правим. Дори да е една прегръдка, поглед, или мълчание. Споделеното съвършенство на момента, в кой съществува само и единствено тук и сега – времето отсъства тогава.
Разширението и творческата сила идва от даряването на любов. Излъчвайки я, човек разширява всичките си сетива, усещания и съзнание. Именно затова любовта е най-великото усещане. Защото тя е трамплинът към разширението ни във всеки един аспект тук на земята.
Всяко човешко същество е способно да обича и да бъде обичано и няма по прекрасно усещане от това, но дори да не е споделена, любовта ни прави много по-изпълнени.
Любовта няма възраст, няма пол, граници, предразсъдъци, недостатъци, или очаквания. Тя е безкраен поток, който ни връхлита и не можем да контролираме. Единственото решение е да й се отдадем и да я оставим да се излее, като я освободим в нейната пълнота.

Безусловна е тази любов, която изпитваме именно в този момент на безвремие. Тогава, когато времето спира, бъдеще и минало няма и има единствено тук и сега и чистата наслада от този споделен момент. Това, което е, с когото, където е. И нищо друго на света, или извън него няма значение. Няма проблеми, няма притеснения, няма мисли… има само чувства. Тогава нашата душа прелива, тогава ние се чувстваме изпълнени и сякаш нищо друго на света няма значение… защото в точно този момент това е така – нищо друго няма значение. Ние сме едно цяло с човека, със света, с природата, с момента, с нас и с всички останали. Ние сме ЛЮБОВ!
Бъдете здрави, обичайте истински и изживявайте всеки един момент сякаш е най-ценният за вас.. защото той е!

Коментари